Меню сайту

Вагомі здобутки 2015 року

 1. Дипломом I ступеня нагороджено  творчий колектив групи 281 ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» у номінації «Хореографія» щорічного обласного огляду – конкурсу художньої творчості «Надія – Молодість – Майбутнє» серед учнівської молоді професійно - технічних навчальних закладів Херсонської області  (2015р.)
 2. Дипломом I ступеня нагороджено  театральний колектив ДПТНЗ«Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» у номінації «Театральне мистецтво» щорічного обласного огляду конкурсу художньої творчості «Сузір’я талантів» серед працівників професійно –технічних навчальних закладів Херсонської області (2015р.)
 3.  Дипломом III ступеня нагороджено  ансамбль «Надія» колективу викладачів та майстрів ДПТНЗ«Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» у номінації «Вокал» щорічного обласного огляду конкурсу художньої творчості «Сузір’я талантів» серед працівників професійно –технічних навчальних закладів Херсонської області (2015р.)
 4. Дипломом нагороджено Дімітрієва Дениса  заIII місце у змаганнях з легкоатлетичного кросу серед юнаків за програмою обласної Спартакіади серед учнів професійно – технічних навчальних закладів 2015-2016 навчального року.
 5. Дипломом нагороджено Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії за високий рівень підготовки учасників Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни» (2015р.)
 6. Нагороджено  дипломом Юдіна  Іллю, учня  ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії», переможця  обласного конкурсу «Учень року» у номінації «Талант профтехосвіти» (2015р.)
 7. Грамотою нагороджено команду  юнаків Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії  за  II місце у змаганнях з баскетболу серед команд професійно – технічних навчальних закладів за програмою обласної Спартакіади 2015-2016 навчального року.
 8. Дипломом нагороджено  Горбатка  Іллю, учня  ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» за кращу творчу характеристику у XVI щорічному обласному конкурсі майстрів художнього читання «Наша земля – Україна» серед дітей та учнівської молоді (2015р.)
 9.  Дипломом нагороджено Джиоєву  Катерину, ученицю  ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» за кращу творчу характеристику у XVI щорічному обласному конкурсі майстрів художнього читання «Наша земля – Україна» серед дітей та учнівської молоді  (2015р.)
 10.  Дипломом нагороджено   Шморгуна  Артема, учня ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» за кращу творчу характеристику у XVI щорічному обласному конкурсі майстрів художнього читання «Наша земля – Україна» серед дітей та учнівської молоді  (2015р.)
 11.  Дипломом нагороджено  Шкільний  клуб підприємництва «ОЛІМП» Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії  за чотирирічне функціонування клубу і залученість до діяльності, яка прямує до зростання рівня освіти та професійної кваліфікації учнів за допомогою формування компетенцій підприємливості і інноваційності, а також впровадження до шкільного навчання елементів бізнес –освіти «Шкільна Академія Підприємливості». Варшава, 7 грудня 2015р.
 12. Дипломом нагороджено Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії за зайняте місце у 10% кращих навчальних  закладів в номінації «Популярність в  соціальних мережах» серед навчальних закладів професійно – технічної освіти – учасників V Конкурсу на кращий веб – сайт закладу освіти ( 2015р.)
 13. Дипломом  III ступеня нагороджено Марченко Юлію за участь у тематичній виставці «Дотик янгола»
 14. Дипломом  III ступеня нагороджено Лебеденко Наталю за участь у тематичній виставці «Дотик янгола»
 15. Дипломом  III ступеня нагороджено Власенко Марію за участь у тематичній виставці «Дотик янгола»
 16. Дипломом нагороджено Юдіна Іллю за участь у Міжнародному фестивалі – конкурсі мистецтв «Соняшник» в номінації «Естрадний вокал»
 17. Дипломом  III ступеня нагороджено театральний колектив «Прем’єра» ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» у номінації «Календарні свята та розваги»  щорічного обласного фольклорного фестивалю «Фольклор – Фест» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно – технічних навчальних закладів Херсонської області
 18. Дипломом II ступеня нагороджено Джиоєву Катерину у номінації «Ліричні твори» VII обласного конкурсу авторів віршованої поезії «Поетичний вернісаж» серед дітей та учнівської молоді
 19. ДипломомII ступеня X обласного фестивалю театрів дитячої та юнацької моди «Силует» нагороджено Зразковий театральний колектив «Прем’єра» за  колекцію «Етно - мода»
 20. Подяка висловлюється учнівському та педагогічному колективу ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» за вміння прийти на допомогу, нести радість іншим через добрі справи, розповсюдження ідей милосердя та  гуманізму та активну участь у щорічній обласній благодійній акції «Сонечко в долонях»

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія