Меню сайту

Тиждень методичної комісії поліграфічної галузі
в ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії»
 

З 7 по 15 березня 2013 року в ліцеї проходив тиждень методичної комісії  поліграфічної галузі. МК охоплює такі професії: «Друкар офсетного плоского друку», «Оператор комп’ютерного набору», «Оператор комп’ютерної верстки».

Тиждень розпочався напередодні Жіночого свята, тому 7 березня учнями груп 191, 192, 292, 392, 121 був проведений святковий концерт. Діти вітали Жінку-Матір, Жінку-Берегиню, Жінку-Весну. Пісні про мам і для мам прозвучали у виконанні Голюк Даші, Агеєвої Олени, Ковальчук Катерини, Кондратюк Аліни. Сучасні танці виконали дівчата з 392 та 192 груп; веселі, актуальні сценки  показали артисти з 191, 392 груп. Багато зворушливих слів на адресу жінок прозвучало у цей день. Сюрпризом для всіх був останній номер, де група хлопців з 192, 292 груп виконали веселий вітальний танець.

Комп’ютерній програмі Adobe PhotoShop виповнюється 15 років. Це – унікальна програма, нею з успіхом користуються як новачки на домашньому рівні, так і професіонали при підготовці зображень для поліграфічних видань. Звичайно і ми не могли обійти стороною це явище міжнародного масштабу. Тому 11 березня відбулася виставка творчих робіт «Зірка Фотошоп».

На виставку було подано 16 робіт. Всі роботи різнопланові: за складністю обробки, композиції, замислу. Але приємно, що учні 1-го і 2-го курсу теж прийняли в ній участь, хоч вони і поки що не вивчають  PhotoShop. Слід відмітити роботи Каленка Богдана, Капленка Микити, Фесенко Єлизавети, Левіна Максима.

Навчання наших операторів ми починаємо з освоєння клавіатури, а саме – набір тексту в клавіатурному тренажері «сліпим методом». Тому 12.03.13 відбувся конкурс «Найспритніший». І таким учнем виявився Кудренко Роман з 392 групи. Цей хлопець набирає 229 символів за хвилину, причому дійсно «сліпим методом» - не дивлячись на клавіатуру, тільки на екран монітора!

В рамках тижня провели ми також олімпіаду з професії «Друкар офсетного плоского друку» та конкурс професійної майстерності серед операторів комп’ютерного набору, комп’ютерної верстки. І місце у конкурсі зайняла учениця 292 групи Прилипко Анна, ІІ місце – учениця 392 групи Фесенко Єлизавета, ІІІ місце – Гончарова Анастасія з цієї ж групи.

В останній день тижня майстрами виробничого навчання Семенченко Ю.С., Салахова Н.А., Нечепоренко Т.М. був проведений відеожурнал «Мій друг, мій ворог - Інтернет». Те, що Інтернет – це невід’ємна частина нашого буття, факт беззаперечний. Але скільки неприємностей можна від нього отримати. Учні дізнались про безпечні правила поведінки і Інтернеті. Фішинг, кардинг, грумінг, булінг, мобінг – це види шахрайства, що розвинулись саме в Інтернеті. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія