Меню сайту

Декада методичної комісії загальноосвітніх дисциплін

 

В ліцеї пройшла  декада методичної комісії загальноосвітніх дисциплін. Кожен день декади було присвячено одному з предметів. Протягом декади проводились: виставки газет та творчих робіт учнів, конкурси кросвордів та предметні олімпіади. Виставка учнівських робіт «Ярмарок захоплень» зібрала найбільшу кількість глядачів.

Проведено відкриті уроки: з англійської мови, викладач Кулакова О.В. на тему «Стилі сучасної музики», з географії, викладач Луценко М.Б. на тему «Росія. Особливості розвитку господарства країни. Зв’язки з Україною» та з фізики, викладач Юриста І.П. на тему «Ядерна енергетика та екологія. Радіоактивність».

З цікавістю учні переглядали художній фільм «За двома зайцями», приймали участь в історичній грі «Хрестики-нолики», ліричних бесідах «Когда-то в юности моей...», усному журналі «У світі цікавої інформатики», виховній годині «Простори всесвіту». Розважальна програма «Святкове асорті» до Дня Святого Валентина зібрала багато глядачів. Із задоволенням учні прийняли участь в засіданнях творчої лабораторії «Інтеграл», гуртка «Натураліст», змаганнях з настільного тенісу.

P2142442

DSC07060

DSC07037

P2142446

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія