Меню сайту

З 14 по 18 березня 2016 року в ДПТНЗ «Херсонський професійний ліцей зв’язку та поліграфії» проходив тиждень методичної комісії «Загальнотехнічних дисциплін».

14 березня учнями груп 151 «Слюсар з ремонту автомобілів», 181 і 281 «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ» був оформлений інформаційний стенд «Моя професія: вчора, сьогодні, завтра», на якому  висвітлювались цікаві факти з історії розвитку автомобільної та обчислювальної техніки, а також сучасні новинки в галузях. Творчо та креативно учні підійшли до виготовлення стіннівок. Чебан Сергій написав авторський вірш про професію «Електромеханік».

15 березня на фотовиставці «Мій шлях до професії» були представлені цікаві епізоди виробничого навчання та практики ліцеїстів.

17 березня пройшов конкурс професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (гр.151), у якому взяли участь 8 кращих фахівців своєї справи. Конкурс проходив у 3 етапи:

 1. домашнє завдання – виготовлення емблеми професії;
 2. теоретична частина - комп’ютерне тестування;
 3. практична частина – розборка та укомплектування двигуна, контроль якості деталей.

У результаті напружених перегонів, перемогу здобув Требунських Вячеслав.

Призові місця посіли:

Маслій Ігор – II місце,

Кравець Денис, Перегуда Анатолій – III місце.

18 березня  пройшов конкурс професійної майстерності з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ» (гр. 281). Учасники демонстрували свої вміння зі зборки та налаштування комп’ютерів, установлення програного забезпечення на ПК. 

Переможні місця посіли:

Рєжец Олексій – I місце;

Дубовалов Костянтин – II місце;

Гвоздаков Андрій – III місце.

19 березня  в групі 181 «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ» був проведений виховний захід «Професія від А до Я». Учні мали можливість дізнатись цікаві факти становлення та сучасного розвитку професії, переглянути презентацію про новинки обчислювальної техніки.

За підсумками тижня методичної комісії «Загальнотехнічних дисциплін» переможці конкурсів професійної майстерності, найбільш активні учні нагороджені грамотами та подяками ліцею. 2 учні професії «Слюсар з ремонту автомобілів» отримали сертифікати на гарантоване працевлаштування на СТО «ЄВРО-АВТО».

  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія