Меню сайту

  В історії кожного народу знайдеться небагато книг, які він через віки зберігає й відносить до особливих, знакових, символічних, вважає їх своїми реліквіями та священною пам’яткою. 

  Саме такою книгою  в Україні по праву вважають «Пересопницьке Євангеліє» 1561 року.  Це справді дивовижне  явище  нашої культури, унікальна  пам’ятка  мови, мистецтва, літератури, релігійно - філософської думки свого часу. Ця книга причетна до важливих подій історії. Її тримали в руках Іван Мазепа, Тарас Шевченко, вона є символікою складання президентської присяги.

  У 2016 році виповнюється 455 років цій  вічній книзі, і тому колектив учителів та учнів нашого навчального закладу віддав їй належну шану. Ліцей провів театрально – музичний захід, який торкнувся духовного та культурного життя учнів ліцею. На сцені було відтворено важливі віхи створення книги спасіння й мудрості, її  нелегку долю протягом віків. 

  Такі заходи сприяють тому, щоб наша молодь знала свою історію, берегла культурні надбання, знаходила задоволення в читанні книг.

  На сьогодні наш навчальний заклад є єдиним на півдні України, який готує фахівців для поліграфічної промисловості. Тому ми мали змогу створити макет старовинної реліквії – «Пересопницького Євангелія», тим самим гідно продовжили друкарську видавничу справу.

  Книга ще не скінчила розповідати про свою історію. ЇЇ життя триває. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія