Меню сайту

   В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.

   У 2016 році годинник життя відраховує 30 років Чорнобильської катастрофи. До цієї дати у нашому ліцеї відбулася зустріч з працівниками бібліотеки №6 м.Херсона.  Розповідьбібліотекаря про трагічні події, що сталися внаслідок  вибуху на Чорнобильській АЕС, схвилювали молодь.  Завдяки відеопрезентації учні перейнялася напруженою атмосферою  тих днів.Документальні кадри, фрагменти з кінофільму, візуальні деталі у фото-слайдах дозволили перенестися у Чорнобильську зону, побачити масштабність екологічного лиха, яке охопило не лише територію України.Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять перших ліквідаторів-пожежників, згадано поіменно кожного з них. 

  Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

   Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія