Меню сайту

 
Небайдужі містяни угруповуються у волонтерські групи, спільними діями готують напівфабрикати, шиють білизну, виготовляють спецодяг. Все відправляють у зону військових дії. Так, до 5-ої бойової тактичної розвідки потрапили борщові набори та маскувальна сітка. 
Маскувальну сітку для військових виготовили учні Херсонського професійного ліцею зв'язку та поліграфії. На рахунку майбутніх швачок – 4-ри роботи. Попередні відправили українським військовим, що дислокувалися в Широкому Лані. 
Такі сітки найбільше потребують снайпери та спостерігачі. Однак в магазинах такий спец огляд не купити. Важко знайти і певну схему виготовлення. Тож все відбувається методом проб і помилок. Хоча, як зазначають у ліцеї, на якість виробу – це не впливає. Адже найбільшу частину робіт доводиться виконувати вручну. Сітку плетуть в основному майбутні швачки, але підключаються всі, у кого є вільна хвилинка. Сьогодні не має місця для байдужості. Найкраще ці слова розуміє Софія Кривонос, 9-ть місяців тому дівчина приїхала до Херсона з Луганська. Найближчим часом у ліцеї виготовлять ще 5-ть сіток. Спецодяг буде в зелених і пісочних кольорах, відтінках хакі. Такий підійде до кінця весни і ціле літо.
За матеріалами телеканалу ВТВ ПЛЮС
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія