Меню сайту

Тиждень методичної комісії зв’язку, секретарської справи та електрики

У Херсонському професійному ліцеї зв’язку та поліграфії з 6 по 10 квітня пройшов Тиждень методичної комісії зв’язку, секретарської справи та електрики

6 квітня у холі ліцею були розміщені інформаційні матеріали «Цікава електрика», де всі бажаючі могли прочитати про «електричних» тварин, дізнатися, чому птахи можуть сидіти на електричних проводах без шкоди для свого здоров’я, скільки «коштує» блискавка, здивуватися світлячкам, які «виробляють світло» для своїх господарів. Отже, як бачимо, електрика не тільки корисна, а й цікава!

7 квітня  в рамках тижня викладач Лебедь Аркадій Григорович провів олімпіаду з дисципліни «Електротехніка» серед учнів 161, 162, 151 груп.

Переможцем став учень 161 групи Чайковський Олексій

                                    Вітаємо Олексія і бажаємо подальших успіхів!

8 квітня майстри виробничого навчання Докучаєв Олексій Володимирович і Чернецький Андрій Михайлович провели конкурс професійної майстерності з професій «Слюсар – електрик з ремонту електроустаткування» ( 161 група)  та « Електромонтер охоронно – пожежної сигналізації (162 група).

Конкурс пройшов на високому рівні з дотриманням усіх правил. Електродвигун – працював, лампочки – горіли. Значить, усе вийшло!

                                                Наші  переможці:

161 група                                                          162 група

1 місце – Готич Євген                                    1 місце – Кубрак Роман

2 місце – Потапов Володимир                      2 місце – Холодар Максим

3 місце – Венгер Ігор                                      3 місце – Пономаренко Дмитро

                                                                            3 місце – Білошицький Ігор

 

      Бажаємо юним електрикам успіхів і подальшого самовдосконалення!!!

 

9 квітня у нашому ліцеї  ліцеї відбувся конкурс професійної майстерності операторів поштового зв’язку.  У ньому взяли участь учениці 142 групи під керівництвом майстра виробничого навчання Зарубиної Ірини Родіонівни.

Результати виконаних завдань свідчать про професійну грамотність і відповідальність учасниць конкурсу. У боротьбі за звання кращого оператора поштового зв’язку  переможцями стали:

 

 :  Головачова Альона1 місце

:  Діброва Аліна -     1 місце

:  Заікіна Аліна 2 місце

:  Потапова Тетяна 2 місце

:  Кривонос Софія 3 місце

:  Бжежинська Аліна 3 місце

                        Вітаємо дівчат і бажаємо подальших успіхів!

   10 квітня у нашому навчальному закладі пройшов виховний захід «Мова єднання».  У ньому взяли участь команди дівчат 141 та 142 групи. Під керівництвом викладача Декалюк Ганни Геннадіївни учениці змагалися за звання «Кращий знавець української мови». Дівчата проявили свої здібності в різноманітних конкурсах : «Візитка», «Розминка», «Ти мені – я – тобі»,  «Не заблукай до старості у суржиковому лісі», «Темна завіса», «Конкурс художників», «Конкурс римувальників». Це була дійсно боротьба, адже на заході були присутні справжні українці, знавці рідного слова і рідної культури. Учасниці конкурсу читали гуморески, малювали малюнки, читали вірші, навіть підтанцьовували під звучання української пісні. Перемогла «Дружба». Мова єднає, робить нас дружнішими,  кращими, справжніми.

 

 Цього ж дня, 10 квітня, у холі ліцею була представлена виставка творчих  робіт учнів 142 групи, присвячена святу Великодня. Ці роботи, як і саме свято,  гарні, світлі, справді вселяють в душу радість і віру у краще майбутнє для усіх нас.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія