Меню сайту

День здоров'я

Кожного року, на початку вересня, в ліцеї проходить спортивно-оздоровче свято «День здоров’я», метою якого є підтримання оптимального рівня фізичного розвитку та збільшення рухової активності ліцеїстів. Створення умов для об’єктивної самооцінки і самовдосконалення власного здоров'я.

Завдяки спільним зусиллям учнів і учителів фізкультури, день пройшов цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій. Захід розпочався лінійкою, потім проводилися захоплюючі естафети, які розкрили у учнів дух змагання й потяг до перемоги. Також були проведені особисті змагання з підтягування на перекладені, віджимання від землі, стрибки в довжину з місця, піднімання гирі та перетягування канату. Завдяки яким учні показали свої досягнення і успіхи. Уболівальники гучно підтримували свої команди, а головним стало те, що спорт об'єднав усіх!

У змаганні приймали участь 120 учасників. Спортивне свято було проведено на високому організаційному рівні згідно правил змагань. У результаті командної боротьби місця розподілилися таким чином:

І місце – група 381

ІІ місце – група 151

ІІІ місце – група 181

Висновок: Спортивне свято дійсно було святом здоров’я та здорового способу життя. Учасники прагнули до високих спортивних показників, виявили свої фізичні здібності. Учні краще пізнали один одного, що надалі сприятиме згуртуванню учнівського колективу.

Пропозиції: Необхідно надалі проводити масові спортивні заходи, які сприяють оздоровленню учнів, прищепленню учням звички до регулярних занять фізичною культурою та спортом. При цьому необхідно виконувати план спортивно-масовихзаходів, а також контролювати показник иприсутності учнів на заняттях з «фізичної культури» та постійно удосконалювати учбово-матеріальну базу з фізичної культури та спорту.

Фото - День здоров'я
Фото - День здоров'я
Фото - День здоров'я
Фото - День здоров'я
Фото - День здоров'я
Фото - День здоров'я
Фото - День здоров'я

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія