Меню сайту

Цікаве життя в гуртожитку

Пріоритетним аспектом виховної роботи в гуртожитку визначено орієнтацію на виховання громадянина та патріота. Виховання національної гордості та любові до Вітчизни, патріотизму.

В гуртожитку проводяться виховні заходи: «Всім серцем любіть Україну свою».

В жовтні проводили «Осінні вечорниці», на яких учні знайомилися один з одним, співали пісні, читали вірші, танцювали. Вечір пройшов з гарним настроєм в доброзичливій атмосфері.

Регулярно проводяться бесіди «Розповідаємо про Херсон». Діти розповідають про своє село або місто – з гордістю, теплом та повагою. Проводяться тематичні бесіди: «Молитва Матері» «Берегиня роду людського роду». Бесіда «Це не так просто – дружба з батьками»

До дня українського козацтва проводяться заходи:

«Козацькому роду - нема переводу» - бесіда; спортивна гра – змагання «Козацькі розваги» бесіди: «Історії народних свят і традицій», «Медовий, яблуневий спас», «Святий Миколай», «Різдво Христове», «Великдень» Вихователі виховують прагнення до здорового способу життя, проводять тренінги: «Репродуктивне здоров’я жінок»; «Колесо життя» - вправи, про здоровий спосіб життя та фактори, які впливають на здоров’я»; тренінг «Все залежить від тебе».

Мета: вчити дітей брати на себе відповідальність за своє здоров’я. Відео-урок на тему: Проблеми наркоманії, паління та алкоголізму. Дівчата приймають участь в конкурсі «Міс Золота Осінь». Гуртожиток - це другий дім для учнів: проводимо дні Іменинника, «День закоханих», «Новий рік», «8 Березня» й т.д. та вчимося спілкуванню між собою.

Вся робота колективу вихователів, а саме Сухомлин Ю.М., Храпач М.Є., Болюх Н.І. направлена на те, щоб діти повірили в свої сили, повірили в себе, що в світі є добро, віра, любов. Це основні життєві цінності.

З життя в гуртожитку
З життя в гуртожитку
З життя в гуртожитку
З життя в гуртожитку
З життя в гуртожитку

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія