Меню сайту

Володимир Петренюк, О. А Каганова «Аве Марія»

Це психологічна драма про долі трьох різних дівчат на ім’я Марія. Одна з них – із доволі забезпеченої родини. Завжди хоче бути першою в усьому. Розповідає, як вона закохується. А інша – це звичайна школярка, мати якої була повією, котру вбили. Вона теж закохується в хлопця. І по-своєму розповідає, що для неї кохання та зрада. Третя дівчина пішла на війну за своїм хлопцем, який загинув і весь цей час жила спогадами про нього.

А потім ми занурюємося у монологи дівчат. Дві 16-річні дівчини: Марія (Діана Белоусова) та Марина (Таїса Костенко) відкрито і правдиво спілкувалися з глядачами, оповідаючи кожна свою історію першого почуття. Вони такі різні, але такі схожі у своїй дівочій мрії про велике і справжнє кохання.

Третя Марія (Дзюба Анастасія) – з благополучної родини, гарно вихована, добре вчиться, малює, знає англійську мову. Яку вбивають дівчата однокласниці за те, що вона не така як вони.

Кожна з дівчат – це два світи, але одна потреба у тому, аби їх любили. Як і в житті, в цих історіях все поруч – смішне і сумне, ніжність і жорстокість, юнацький максималізм і сумніви. А монологи головних героїнь сприймаються як монолог цілого покоління.

У фіналі одна з героїнь впоралася з обуренням і злістю, і як їй здавалося, на той момент – зрадою, а друга – ні, і вилила свій гнів на ні в чому не винну дівчину, за що жорстоко розплатилася. Але так і не зрозуміла, в чому ж її провина? Адже вона просто хотіла бути потрібною і коханою. У кінці вистави три дівчини зникають одна за одною в потойбічний світ. В виставі приймали участь учні групи 161 Цой Артем. 181 групи Будзаров Михайло, Іван Кураса, 142 Віола Елсимова, 242 Дзюба Анастасія, Костеноко Таісья Білоусова Діана, Зосько Дарина., 292 Ганна Котляр.


Вистава Вистава Вистава Вистава Вистава

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія