Меню сайту

«Пишіть листи чорнилами й думками»

В рамках проведення тижня методичної комісії зв’язку та професій промислової галузі в актовій залі нашого ліцею 18 квітня відбувся тематичний вечір «Пишіть листи чорнилами й думками». Творчий колектив учнів зі 142, 151, 181 та 292 групи здійснив «подорож» в історію листів та ознайомив усіх присутніх з їх дивовижним світом. Ми дізналися, що перші листи писали на камені, дереві, глиняних табличках, пальмовому листі, папірусі, пергаменті, а для їх доставки використовували верблюдів, слонів, коней, оленів, голубів.

Серед неоціненної культурної спадщини вагоме місце посідають листи відомих українських митців. Листи Лесі Українки до Сергія Мержинського, Тараса Шевченка до брата, Івана Франка до Ольги Рошкевич ще більше розкрили нам почуття, настрої, погляди цих геніальних людей.

Не оминули на заході тему листів воєнних років. Йшли з фронту довгоочікувані солдатські трикутнички – найцінніший скарб для рідних, жива історія війни.

Згадали на заході і листи до Діда Мороза, до Джульєтти Капулетті, назвали переваги та недоліки інтернет – спілкування, дізналися, що можна навіть відправити листи в майбутнє або стати посткросером.

Сьогодні, у період розвитку мобільного зв’язку, такий вид спілкування як листування, на жаль, майже згас. Листи, написані від руки, тепер виглядають як привітання з минулого сторіччя. Та попри нові технічні можливості, традиційний спосіб листування залишився для деяких людей найбільш близьким та звичним. Згадайте той момент, коли з надією відкриваєш поштову скриньку і… бачиш конверт! Тебе переповнює дитячою радістю, цікавістю і подивом від несподіваного. Тому пишіть листи, даруйте радість один одному!

тематичний вечір «Пишіть листи чорнилами й думками»
тематичний вечір «Пишіть листи чорнилами й думками»
тематичний вечір «Пишіть листи чорнилами й думками»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія