Меню сайту

  29-31 жовтня 2014 року у ДНЗ «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» відбувалася ІІ Міжнародна конференція на тему: «Історія книгодрукування: від джерел до сучасності», яка присвячена 440 річниці виходу у світ перших друкованих  книг «Апостол» і «Буквар» у львівській друкарні Івана Федоровича та з нагоди 70-річчя відновлення освітньої та друкарської діяльності професійної школи з підготовки майстрів книгодрукування. 

   На конференції були присутні представники графічної школи з м. Брно (Чехія) та з усіх професійно-технічних навчальних закладів поліграфічної галузі України. В рамках конференції відбулося відкриття музею історії освітньої та друкарської діяльності Ставропігійського ВПУ м. Львова.
                                   
Представники нашого навчального закладу прийняли активну участь у конференції, ознайомили присутніх з діяльністю Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії, а саме: співпрацю з базовими підприємствами, матеріально-технічну базу,  міжнародну діяльність, навчально-виробничу і виховну роботу.
 Одним із результатів конференції стало заключення договорів між навчальними закладами ПТНЗ поліграфічної галузі про співробітництво. Ми дуже вдячні нашим колегам зі Львова за отримані позитивні враження від роботи конференції та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія