Меню сайту

Виховна робота

Футзал

В 2015 році проходила Спартакіада області з фут залу. Наша команда зайняла 4 місце.  Кращим нападником було відзначено учня групи 191 Горохова Сергія.  В склад команди  ввійшли такі учні:

Шевчеко О, Гурінов В, Горохов С, Поливода Л, Семідоцьких Р.

Кубок ліцею

Щорічно навесні в ліцеї проводяться змагання на перехідний кубок ліцею з міні футболу.  Минулорічними переможцями була команда групи 381.  Ці змагання є підготовкою та відбірковим етапом до змагань з фут залу.

Настільний теніс

08 грудня 2015 року на базі Новокаховського електротехнічного ліцею відбулося змагання з настільного тенісу де команда у складі   Цихацького Антона група 191, Шевченка Олексія група 392,  Парубка Миколи група 161, виборола 5 місце. Хотілося б відзначити Цихацького Антона, який не програв жодної партії.

Волейбол

25 листопада 2015 року на базі Херсонського професійного суднобудівного ліцею проводився груповий етап змагань з волейболу. На груповій стадії цих змагань нашими суперниками були юнаки ВПУ № 2, команда Суднобудівного ліцею та команда вищого професійного училища ресторанного господарства.

Баскетбол

В змаганнях з баскетболу команда ХПЛЗП  за вихід у фінальну  частину  спочатку у своїй групі переграла минулорічних призерів, команду Херсонського професійного суднобудівного ліцею, професійний морський ліцей  від Херсонської Державної морської академії, а також команду Херсонського вищого професійного комерційного училища.