Меню сайту

Виховна робота

Концепція виховної роботи в ліцеї

  Працюючи над концепцією виховної роботи закладу, педагогічний колектив організовує і проводить різноманітні заходи, що забезпечують виховну роботу у всіх її напрямках. Управління виховною роботою  здійснює заступник директора з виховної роботи Целік Т.О.. Соціальний педагог Чижова М. В., практичний психолог Сорока О.О., бібліотекар Мирошникова І.Б., вихователі гуртожитку Храпач М.Є., Болюх Н.І., Сухомлин Ю.М., методист Декалюк Г.Г., керівник методичної комісії класних керівників Леонова Н.А.,  керівники гуртків, майстри виробничого навчання, класні керівники  безпосередньо займаються виховною роботою.

  Виховна робота в ліцеї , як в урочний так  і позаурочний час здійснюється за такими напрямками:

 1. Національно- патріотичним
 2. Родинно сімейним
 3. Трудовим
 4. Громадським
 5. Військово - патріотичним
 6. Художньо - естетичним
 7. Морально - етичним
 8. Преветнивним
 9. Правовим
 10. Екологічним та краєзнавчо - туристичним

  Працюючи над реалізацією Концепції національного виховання педагогічний колектив ліцею постійно спрямовує виховну роботу на виховання свідомого громадянина, гуманіста, патріота України. Таку роботу потрібно проводити постійно щодня, щотижня, щорічно на уроках,та в позаурочний час. В рамках національно – патріотичного  виховання в ліцеї проводяться виховні бесіди, темами яких є :святкування знаменних дат, ознайомлення з історією рідного краю, звичаями і традиціями українського народу, видатними людьми України, тощо.  Питання національного і патріотичного виховання обговорюються на засіданнях  педагогічних рад та учнівського парламенту ліцею.

  В рамках екологічного виховання  проводяться бесіди, виховні години та виховні заходи. Родина є основою держави тому родинне виховання – це природна і постійно діюча ланка, що обумовлює розвиток людини на всіх стадіях її життя. У правовому вихованні особливого значення набирає особистісно орієнтований підхід, коли в центрі освітньо-виховного процесу – інтереси дитини, її потреби і можливості, права окремої особистості. Мета превентивного виховання направлена на створення умов для формування та виявлення у соціальному просторі сталої, безпечної, відповідальної поведінки дітей на основі сформованості превентивного світогляду, імунітету, здатності до супротиву щодо негативних впливів соціального середовища групи та окремих осіб. Художньо естетичне виховання в нашому ліцеї на високому рівні. Формування у учнів певної системи художніх явлень, поглядів, які можуть допомогти їм виробити в собі дійові критерії естетичних цінностей, готовність та уміння вносити елементи прекрасного в своє життя, починаючи із сприймання оточуючого.

  Кожна із форм виховної роботи вирішує цілком певні виховні завдання, використовуючи при цьому ті чи інші важелі розвитку особистості та потреби учня.

Останні коментарі на сайті

 • Свята справа у День Святого Миколая

  Орест 11.02.2016 00:04
  Молодці! Дуже файну справу робите! :D

  Детальніше...

   
 • Відбувся конкурс "Міс «Золота осінь»"

  Золоті 08.12.2016 14:28
  А можно фото цих красунь?

  Детальніше...

   
 • День фізики та астрономії

  englismer 11.03.2018 16:37
  Интересненько.

  Детальніше...

Корисні посилання

herjakist

 

profirightsorg

uon

ptou

ucojco

upjg

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія